AKULA Turizm Seyahat Acentesi, 1997 yılında Onur Taner ve Anıl Taner tarafından Antan Turizm Mühendislik İnşaat ve Tic Ltd. Şirketi bünyesinde kurulmuştur. 2005 yılından bu yana IATA üyesi olarak hizmet vermektedir.

Onur Taner, eğitimini TED Ankara Koleji ve Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciği Bölümü ve ardından Strathclyde University Business School, Scotland’da MBA yüksek lisansıyla tamamlamıştır. Anıl Taner ise yine TED Ankara Koleji ve Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

AKULA Turizm, müşterilerine; uçak bileti, otel rezervasyonları, vize danışmanlığı, araç kiralama, havalimanı transferi, başta enerji olmak üzere sektörel bazda eğitim programlarına lojistik destek, kongre ve seminer organizasyon hizmetleri sunmaktadır.

AKULA Turizm, profesyonelliği hedef edinen ve sektörün mutlak gereklilikleri olan; üstün hizmet anlayışı, kültür birikimi ve iş ahlakına sahip kadrosu ile tecrübeli, iddialı ve dinamik yapısını korumaktadır. AKULA Turizm, kuruluşundan bu yana güvenli ve emin adımlarla sizlerinde desteğiyle birlikte sürekli ve istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Belirtilen tüm konulardaki taleplerinizi eksiksiz karşılamak ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak arzusundayız.

Bize her konuda güvenmenizi ve ihtiyacınız olan her alanda bizi görevlendirmenizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,
AKULA Turizm Ailesi

Vizyon
Hizmet kalitesiyle farklılık yaratarak sektörde kalıcı olmak.

Misyon
Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Bunu gerçekleştirirken Akula Turizm çalışanlarının kariyer gelişmine yardımcı olmak